Horizon Forbidden West Destekli NVIDIA GeForce 551.86 WHQL Sürücüsü Yayınlandı

NVIDIA, GeForce ekran kartı kullanıcıları için GeForce Game Ready 551.86 WHQL sertifikalı sürücüsünü sundu. Sürücü, yakında çıkacak olan Sony oyunu Horizon Forbidden West Complete Edition için destek, hata düzeltmeleri ve daha fazlasını sağlıyor.

Horizon Forbidden West Complete Edition 21 Mart tarihinde PC platformuna ayak basıyor. Guerrilla Games tarafından geliştirilen aksiyon oyununu oynamak isteyen NVIDIA grafiklerine sahip herkesin, optimum performans için bu sürücüyü yüklemesi öneriliyor. Oyun ilk günden NVIDIA DLSS 3, DLAA ve Reflex teknolojileriyle birlikte geliyor.

Ek olarak, RTX’li Portal artık DLSS Ray Reconstruction ve NVIDIA RTX IO teknolojilerini destekliyor ve bu da onu en yeni DLSS 3.5 destekli oyunlardan biri haline getiriyor. Sürücü, 22 Mart tarihinde çıkacak Dragon’s Dogma 2’ye destek eklendiğinden ise ilginç bir şekilde hiç bahsetmiyor.

Sürücü ile düzeltilen oyun ve genel sorunlar ise şu şekilde:

Oyun Hataları:

  • [Advanced Optimus] Yalnızca NVIDIA GPU görüntüleme modundayken dizüstü bilgisayar uykudan uyanmayabilir [4454524]
  • [Hitman 3] Bazı Advanced Optimus dizüstü bilgisayarlarda takılma gözlemlendi [4443236]

Genel Hatalar:

  • RTX HDR, 2.2 yerine Gamma 2.0 ile eşleşen doygunluk ve ton eğrisi kullanır [4514298]
  • RTX Digital Vibrance, Paint.net uygulamasını desteklenen bir uygulama olarak yanlış algılıyor [4539617]
  • [Acer XZ272] Monitörün geçersiz EDID’sini ayrıştırırken, bilgisayar hata denetimi yapacak/sistem yeniden başlatılacak [4487078]

GeForce 551.86 Game Ready sürücüsü artık Windows’ta GeForce Experience uygulaması aracılığıyla indirilebilir ve yüklenebilirken NVIDIA web sitesi üzerinden de edinilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x